Kreatyna na siłowni - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 14 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Kreatyna na siłowni
Data dodania: 2017-11-15 12:12:40
Kreatyna na siłowni
Źródło zdjęcia: pixabay
Czym właściwie jest najbardziej popularny suplement diety?

Według wolnej encyklopedii kreatyna, to organiczny związek chemiczny występujący w mięśniach i wątrobie. Jak wiadomo jej poziom w organizmie jest stosowany do badania zdolności filtracyjnych nerek. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że kreatynina jest produkowana przez ludzki organizm. Ma to szczególne znaczenie przy suplementacji, na którą w tej sytuacji należy po prostu uważać. Jeśli chodzi o pożywienie, znajdziemy ją w mięsach: wołowych, wieprzowych czy rybach: dorszu, tuńczyku, łososiu.
.

Jej zawartość w naturalnych posiłkach nie jest jednak wystarczająca. Z tego powodu ten związek chemiczny jest często dostarczany do organizmu, w formie suplementu. Ponieważ wiele opracowań dla sportowców podkreśla stymulujący wpływ kreatyny na masę mięśniową, sportowcy często po nią sięgają. To właśnie kreatyna jest najbardziej popularnym środkiem wśród dbających o wygląd zewnętrzny. Dzięki kreatyninie wspomożemy przyrost masy mięśniowej, ale nie zapominajmy, żeby w trosce o wygląd mięsni nie zapominać o zdrowiu. Równowaga przyniesie rezultaty wolniej, ale na dłużej.

A.W.

Źródło informacji: zyciepabianic.pl
Tagi: kreatyna, siłownia, co to jest, czy szkodzi
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Czy sieć szpitali doczeka się ewaluacji? Ministerstwo rozbiło jedność służb mundurowych 800 190 590 - Telefoniczna Informacja Pacjenta
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top